Restaurant-guide.cz

Zahradní restaurace v Praze

S příchodem léta a vlídného letního počasí se stávají atraktivními restaurace s možností posezení na zahrádce.

Vlahé letní večery strávené v příjemné zahradní restauraci s výhledem na Prahu ocení nejen váš blízký nebo obchodní partneři. V Praze je mnoho restaurací, které kromě dobré kuchyně disponují i příjemnou venkovní zahrádkou.
Často se jedná jen o pár stolů venku do ulice, které také potěší, ale je i dost restaurací s vlastní uzavřenou zahrádkou, kde vládne klid a můžete si zde vychutnat jedinečné pokrmy.
Zde vám představujeme některé z nich.

Restaurace Hergetova Cihelna
Praha 1, Cihelná 2b, Malá Strana, Tel: 296 826 103

Stylová restaurace Hergetova Cihelna se nachází na přímo na břehu Vltavy na Malé Straně, v těsném sousedství Čertovky a Karlova mostu, na který je ze zahrádky restaurace krásný výhled. Restaurace nabízí vynikající speciality české i mezinárodní kuchyně, ryby a mořské plody, moravská i mezinárodní vína, plzeňské pivo a řadu koktejlů. V neděli můžete restauraci navštívit na brunch.

Restaurace Luka Lu
Praha 1, Újezd 33, Tel: 257 212 388

Balkánská restaurace Luka Lu na Malé Straně nabízí v letních měsících příjemnou a originální zahrádku ve dvoře. Vychutnat si zde můžete speciality balkánské a středomořské kuchyně. Venku se griluje, za ochutnání stojí speciality podniku, jehněčí nebo grilovaná chobotnice.

Restaurace Villa Richter
Praha 1, Staré zámecké schody 6/251, Tel: 257 219 079

Restaurace Villa Richter nabízí fantastickou atmosféru zahrad Pražského hradu. Jedna zahrádka restaurace s názvem Panorama Pergola je vsazena přímo mezi hradní vinice s nádherným výhledem na Prahu. Restaurace nabízí moderní českou
a mezinárodní kuchyni doplněnou o rozsáhlý výběr vín.

Potrefená husa Albertov
Praha 2, Na slupi 2102/2b, Tel: 236 071 028

Restaurace Potrefená husa na Albertově disponuje příjemnou letní zahrádkou
s otevřeným grilem, dětským koutkem a vlastním altánem na vinici, který je k dispozici na nejrůznější akce. Podnik snoubí českou kuchyni a styl pivnice s čepovaným Staropramenem.

Restaurace Terasa U Zlaté Studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Noblesní restaurace Terasa u Zlaté studně, která se nachází těsně pod Pražským hradem, nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu ze své otevřené letní terasy. Šéfkuchař Pavel Sapík Vám zde nabídne speciality mezinárodní kuchyně. Podnik patří mezi nejlépe hodnocené v Praze.

Restaurace Mlýnec
Praha 1, Novotného lávka 9, Tel: 277 000 777

Restaurace Mlýnec se nachází v samotném srdci Starého města, s překrásnou vyhlídkou na Vltavu a především Karlův most, od kterého je vzdálena jen pár metrů.
V letních měsících je zde otevřena letní terasa s romantickou atmosférou. Šéfkuchař Marek Purkart a jeho zkušený tým pro Vás připravují denně degustační menu
o 5 a více chodech, v neděli sem můžete přijít na brunch. Restaurace má širokou nabídku vín českých i světových.

Pivnice U Pinkasů
Praha 1, Jungmannovo nám. 15/16, Tel: 221 111 150

Zahrádka jedné z nejslavnějších pražských pivnic U Pinkasů nabízí celé léto příjemné posezení ve stínu chrámu Panny Marie Sněžné. Čepuje se zde tanková Plzeň.

Restaurace Altány Kampa
Praha 1, Nosticova 2a, Tel: 257 007 681

Altány Kampa nabízí posezení venku na Kampě, přímo u vody na Čertovce. Příjemná zahrádka je obklopená hustou zelení vzrostlých stromů okolního parku. Vaří se zde česká a mezinárodní kuchyně a v letních měsících každý večer venku grilují. Čepují plzeňské pivo, míchají koktejly a nabízí široký výběr lokálních i zahraničních vín.

Restaurace Občanská plovárna
Praha 1, U Plovárny 8, Tel: 257 531 451

Občanská Plovárna, která nabízí autentickou thajskou kuchyni, disponuje prostornou a příjemnou zahrádkou přímo u břehu Vltavy. Šéfkuchař Parames Wongwan Vám připraví skvělé thajské nudle nebo ostré saláty a řadu specialit z ryb.

Potrefená husa Na Verandách
Praha 5, Nádražní 84/43, Tel: 257 191 200

Potrefená husa Na Verandách provozuje celé léto přjemnou uzavřenou zahrádku. Podnik nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni a styl pivnice s čepovaným Staropramenem z tanku.

Plzeňská restaurace Anděl
Praha 5, Nádražní 114, Tel: 608 181 852

Plzeňská restaurace Anděl nabízí příjemnou zahrádku ve dvoře, na které si můžete vychutnat speciality tradiční i moderní české a mezinárodní kuchyně a plzeňské pivo
z tanku.

Restaurace Pálffy Palác
Praha 1, Valdštejnská 14, Tel: 257 530 522

Noblesní restaurace Pálffy Palác disponuje přes léto romantickou terasou, na které můžete vychutnat jedno z mnoha specialit indického šéfkuchaře Saravanan Kandadu.

Restaurace InGarden noodles restaurant café
Praha 1, Politických vězňů 12/913, Hotel Yasmin, tel: 234 100 110

Restaurace InGarden noodles restaurant café, která je součástí luxusního design hotelu Yasmin, disponuje příjemnou zahrádkou ve dvoře. Podnik nabízí pestrý výběr mezinárodní kuchyně a pravidelně obměňované polední menu.

Restaurace Na Krásné vyhlídce
Praha 8, Na Dlážděnce 35, Tel: 603 865 100

Restaurace Na Krásné vyhlídce se nachází v klidné vilové částí Tróji v kopci směrem na Kobylisy. Podnik disponuje prostornou, častečně zastřešenou zahradou
a v letních měsících se zde každý víkend griluje. Pro děti k dispozici dětské hřiště. Na jídelním lístku jsou speciality české a mezinárodní kuchyně a čepují zde Krušovice.

Restaurace Zlatá Praha
Praha 1, Pařížská 30, hotel InterContinental, tel: 296 630 914

Letní terasa noblesní restaurace Zlatá Praha hotelu InterContinental nabízí výhled na Vltavu a panorama Prahy. Šéfkuchař pro Vás připravuje speciality české
a mezinárodní kuchyně a každou sobotu a neděli zde probíhá brunch.

Restaurace Salabka
Praha 7, K Bohnicím 2a, Tel: 778 019 002

Restaurace Salabka je součástí rozsáhlého komplexu včetně vlastního vinohradu, viničního sklípku a apartmánů v kopci nad Trojským zámkem u Botanické zahrady. Podnik disponuje příjemnou prostornou zahrádkou, sedět venku lze také v altánu přímo uprostřed vinice. Podnik se zaměřuje na středomořskou kuchyni a za ochutnání stojí právě víno z vlastní produkce.

Restaurace El Centro
Praha 1, Maltézské náměstí 9, Tel: 257 533 343

Španělská restaurace El Centro na Maltézkém náměstí disponuje příjemnou
a klidnou letní zahrádkou ve dvoře. Můžete zde vychutnat některé z mnohých španělských a jihoamerických vín, které mají v nabídce, společně s tradičními španělskými tapasy nebo výbornou paellou.

Restaurace Indian Jewel
Praha 1, Týn 6, Tel: 222 310 156

Indická restaurace Indian Jewel nabízí posezení na letní zahrádce, kde ve stínu stromů můžete ochutnat mnohé indické speciality.

Gin Tonic Club
Praha 1, Navrátilova 11, Tel: 777 669 557

Stylový bar Gin Tonic Club disponuje klidnou letní zahradou ve vnitrobloku, kde si ve stínu stromů za pěkného počasí vychutnáte různé variace jednoho z nejslavnějších a nejrozšířenějších koktejlů na světe - Gin & Tonic. V tomto podniku vám nabídnou hned 200 druhů ginů z celého světa. Ke drinkům podnik nabízí výběr drobných barových tapasů, ale můžete přijít i na 5 chodovou degustační večeři, která je pravidelně dle sezóny obměňována.

Restaurace Rest
Praha 4, Podolské nábřeží 34/6, Tel: 273 130 230

Podolská restaurace Rest se nachází těsně u Vltavy a v teplých měsících nabízí posezení na příjemné zahrádce s výhledem na vodu. Podnik nabízí speciality středomořské kuchyně a výběr tapasů.

Restaurace CODA
Praha 1, Tržiště 9, Hotel Aria, Tel: 225 334 761

Luxusní restaurace CODA hotelu Aria nabízí v letních měsících překrásný výhled na střechy Malé Strany z otevřené terasy svého posledního patra. Šéfkuchař David Šašek připravuje mnoho specialit jak A la Carte tak i formou degustačního menu. Exkluzivní vstup do Vrtbovské zahrady, kde je možné pořádat večírky, svatby a další akce.

Restaurace Kampa Park
Praha 1, Na Kampě 8b, Tel: 296 826 112

Prostorná letní zahrádka noblesní restaurace Kampa Park se nachází přímo na pražské Kampě, u paty Karlova mostu a nabízí krásný výhled na Prahu. Vaří zde speciality mezinárodní kuchyně.

Ada restaurant, hotel Hoffmeister
Pod Bruskou 7, Praha 1, Tel: 251 017 111

Restaurace hotelu Hoffmeister se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu. Romantická letní terasa nabízí možnost příjemného odpočinku v samém srdci Prahy s vynikající českou kuchyní. Restaurace disponuje širokou nabídkou vín českých
a světových.

Restaurace Žofín Garden
Praha 1, Slovanský ostrov, Tel: 774 774 774

Restaurace Žofín Garden ze skupiny Zátiší Group provozuje celé léto krytou venkovní zahradu s příjemným výhledem na Vltavu. Můžete si pochutnat na specialitách z grilu a pokrmech mezinárodní kuchyně. K dispozici je dětský koutek a dětské hřiště.

Restaurace Kandelábr
Praha 4, Štětkova 1638/18, Tel: 730 517 477

Vyšehradská restaurace Kandelábr nabízí posezení na prostorné zahrádce, na které také každý večer probíhá grilování. Podnik nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni a čepuje plzeňské pivo z tanku.

Kozlovna Lidická
Praha 5, Lidická 20, Tel: 257 210 862

Smíchovská restaurace Kozlovna disponuje příjemnou letní zahradou ve dvoře, kde vám nabídnou z tanku Velkopopovického Kozla 11°, Černého Kozla a Nefiltrovaného Kozla 12°. V menu, které se zaměřuje převážně na tradiční českou kuchyně, nechybí tataráček, utopenci, pivní pomazánky, gulášek, svíčková, pečené šunkové koleno nebo kachna s ze zelím a knedlíkem. Z moderní kuchyně můžete ochutnat líčka dušená na pivu, burgery nebo zvěřinové ragú.

Restaurace Santini Garden
Praha 1, Jánský vršek 13, Tel: 603 766 779

Restaurace Santini Garden na Jánském vršku nabízí krásnou zahradu schovanou mezi Malostranskými domky obrostlými břečťanem.

Restaurace Atelier Kalina
Praha 1, Karoliny Světlé 34, Tel: 246 028 061

Restaurace Atelier Kalina v luxusním Pachtově Paláci nabízí příjemné letní posezení ve dvoře. Šéfkuchař Mirek Kalina zde vaří moderní formou pojaté převážně české speciality.

Restaurace La Gare
Praha 1, V Celnici 3, Tel: 222 313 712

Francouzská brasserie La Gare nabízí příjemnou zahrádku do ulice, kde si denně můžete vychutnat některou z mnohých tradičních francouzských specialit. Bohatý výběr vín a na čepu Stella Artois. Zahrádka je v horkých dnech ochlazována vodní parou.

Restaurace Agave
Praha 1, Masná 2, Tel: 607 057 354

Mexická restaurace Agave disponuje příjemnou malou zahrádkou ve dvoře, kde vám nabídnou řadu skvělých mexických specialit a letní koktejly včetně vlastních signature drinků.

Restaurace Locanda Ema
Praha 6, Horoměřická 2337/8, Tel: 702 074 677

Restaurace Locanda Emanuele se nachází v klidné lokalitě Horoměřic uprostřed zeleně, mezi Šáreckým a Nebušickým potokem a celé léto provozuje příjemnou zahrádku s grilem a dětským koutkem. Na zahrádce si můžete vychutnat jednu z mnoha italských specialit, na které se podnik zaměřuje. Podnik již otvírá od rána na snídaně a disponuje vlastním parkovištěm.

Restaurace Aromi
Praha 2, Náměstí Míru 6, Tel: 222 713 222

Italská restaurace Aromi provozuje zahrádku celé léto, na které si můžete vychutnat množství italských specialit, které pro Vás připravuje tým mistra italského vaření Riccarda Lucque.

Restaurace Hrádeček
Praha 9, Kyje, Hůrská 189/14, Tel: 725 563 209

Restaurace Hráceček nabízí speciality tradiční české kuchyně a disponuje příjemnou letní zahradou s jezírkem. K čepované Plzni si můžete dát uzené kolínko, smažák, hovězí rib eye nebo nakládaný hermelín.


Zahrádky v okolí Prahy

Restaurace Pivovarský dvůr Chýně
Chýně, Hlavní 525, Tel: 724 878 700

Restaurace a pivovar Chýně se nachází u Prahy mezi Rudnou a Hostivicemi. Podnik produkuje vlastní pivo, které si můžete spolu se specialitami české kuchyně vychutnat na příjemné zahrádce. Velký dětský koutek přímo v zahradě. Přímo v pivovaru lze také zajistit ubytování.

Restaurace Hergetova Cihelna

Zahrádka v Luka Lu

Restaurace Coda

Letní terasa U zlaté studně

Terasa restaurace Villa Richter

Restaurace hotelu Hoffmeister

Terasa restaurace Kampa Park

Restaurace Mlýnec

Altány Kampa

Zahrádka Indian Jewel

Občanská plovárna - letní terasa

Na Krásné vyhlídce

Zahrádka Rest v Podolí

Žofín Garden

Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2017 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek

Facebook Instagram Google+ Pinterest Restaurant-guide.cz LinkedIn

Plastová okna Praha

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz