Restaurant-guide.cz

Snídaně v doporučených restauracích a kavárnách v Praze

Dobrá a vydatná snídaně je základ dne a pokud plánujete posnídat v některém příjemné pražské restauraci nebo kavárně v Praze, vybrali jsme pro Vás několik podniků.

Kam na snídani v Praze:

Restaurace Café Savoy
Praha 1, Vítězná 5, Tel: 257 311 562

Restaurace a kavárna Café Savoy ze známého řetězce Ambiente se nachazí u břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína v secesním domě a její počátky sahají do konce 19. století. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní, zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně.

Restaurace La Gare
Praha 1, V Celnici 3, Tel: 222 313 712

V nabídce je Bagel La Gare s uzeným lososem, toasty s Bayonskou šunkou a ovčím sýrem, omeleta se sýrem Munster, humřím masem, uzeným lososem nebo šunkou Saint Daniel. Vaječné speciality, vejce Bénédicte, toasty, palačinky, klobásky, pečená rajčata, pečivo z vlastní pekárny, nabídka sýrů, uzenin, ovocných salátů a mnoho dalšího.

Potrefená husa Albertov
Praha 2, Na slupi 2102/2b, Tel: 236 071 028

Restaurace Potrefená husa Albertov nabízí denně snídaně od 8.00 a o víkendech od 9.00. Na výběr je také několik snídaňových setů. Kromě tradiční anglické snídaně, francouzské je to také zdravá snídaně Fitness s jogurtem, ovocem a Müsli nebo After party snídaně, která zahrnuje párky, silný vývar a sklenici piva. V letních měsících snídaně podávána i na prostorné zahrádce, kterou restaurace disponuje.

Restaurace Terasa U Zlaté Studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Restaurace Terasa u Zlaté studně pod Pražským hradem, nabízí jeden
z nejkrásnějších výhledů na Prahu ze své letní terasy, na které můžete vychutnat bohatou snídani formou "sněz kolik můžeš". Pestrá nabídka vaječných specialit
i tradičních snídaňových jídel.

Mistral Café
Praha 1, Valentinská 11, Tel: 222 317 737

Kavárna a restaurace Mistral se nachází na Starém Městě mezi Staroměstským náměstím a Rudolfinem. Kavárna ve svěžím moderním designu nabízí také snídaně, výběr tapasů a speciality české a mezinárodní kuchyně.

Pastacaffé Vodičkova
Praha 1, Vodičkova 8, Tel: 222 231 869

Kavárna Pastacaffé z řetězce Ambiente se nachází v centru Prahy naproti Novoměstské radnici. Moderně vybavená kavárna nabízí širokou selekci kávy a kávových specialit, čaje a množství pokrmů, převážně italské kuchyně.

Bistro La Bottega Gastronomica
Praha 2, Ondříčkova 17, Tel: 222 725 514
Otevírací doba: Po - Pá: 8.00 - 21.00, So: 9.00 - 21.00, Ne: 9.00 - 16.00

Vinohradský italský obchod a bistro od známých provozovatelů restaurací Aromi a La Finestra, podává denně snídaně. V nabídce například vejce Benedikt, vejce do skla, pečená vejce se šunkou, ale také snídaně zdravé. Čerstvé ovoce s chia semínky
a oříšky, banánové placky s ovocem a jogurtem nebo ovesná kaše s ovocem
a semínky. Samozřejmostí je dobrá italská káva.

Restaurace Dutch Pub
Praha 1, Vladislavova 17, Tel: 727 969 818

Restaurace Dutch Pub nabízí denně bohatý výběr snídaní. Holandskou snídani zahrnující šunku od kosti, výběr sýrů, vejce na měkko, grilovanou slaninu, nebo snídani anglickou. Sladkosti, ovocné saláty, jogurty, vaječné speciality, vafle, lívance, holandské klobásky, slaný koláč quiche a další.

Restaurace Aromi
Praha 2, Náměstí Míru 6, Tel: 222 713 222

Italská restaurace Aromi na Náměstí Míru, která patří do skupiny italského restauratéra Riccarda Lucqueho a patří k nejlépe hodnoceným podnikům v Praze, nabízí snídaně ve všední dny od 8.30 a o víkendech od 9.30. Za ochutnání stojí určitě vejce Benedikt, nebo míchaná vejce s uzeným lososem.

Plzeňská restaurace Anděl
Praha 5, Nádražní 114, Tel: 608 181 852

Plůzeňská restaurace Anděl, nabízí denně snídaně od 7.00 a o víkendech od 8.00. Bohatá nabídka vaječných specialit , vejce Benedikt, omelety, míchaná vajíčka, výběr sýrů a uzenin i párků, pražskou šunku, francouzské toasty, muffiny, müsli, croissanty, zdravé snídaňové sety, bohatou nabídku kávy, nealko nápojů včetně čerstvých šťáv
a další.

Restaurace Sarah Bernhardt
Praha 1, U Obecního domu 1, Hotel Paříž, Tel: 222 195 195

Restaurace Sarah Bernhardt slavného hotelu Paříž, nabízí teplou i studenou bufetovou snídani s bohatou nabídkou bio potravin. Přímo v prostoru restaurace kuchař také připraví na objednávku palačinky. Noblesní prostředí, vhodné i pro business schůzky, umocňuje bohatá secesní výzdoba.

Restaurace Oblaca
Praha 3, Mahlerovy sady, Tel: 210 320 086

Originální snídaně nabízí restaurace Oblaca, která se nachází ve věži Žižkovského vysílače a nabízí jedinečný výhled na celou Prahu z výšky 66m. Podnik podává snídaně denně od 8.00, formou bohatého bufetu. Šunka, salámy, uzený losos, klobásky, zelenina, ovoce, lívance, vaječné speciality a mnoho dalšího.

Restaurace ART&FOOD Had
Praha 5, Plaská 617/4, Tel: 251 512 063

Restaurace ART&FOOD Had denně nabízí denně snídaně od 9.00. Kromě sladkých snídaní nebo tradičních vaječních pokrmů, jako například omelety, vejce do skla nebo vejce sazená, podávané se šunkou a parmezánem, podnik nabízí i snídaňové speciality. Restované houby s pošírovaným vejcem, míchané vejce s lanýžem, plněné croissanty, krupicová kaše, polévku a další.

Restaurace Hard Rock Cafe
Praha 1, Malé námestí 142/3, Tel: 224 229 529

Slavný americký řetězec Hard Rock Cafe v překrásné budově U Rotta nabízí denně snídaně od 9.00 hodin od dubna do konce října. V nabídce je například lososový bagel, tradiční anglické snídaně nebo lívance s ovocem. V letních měsících je snídaně též podávána na Malém náměstí přímo před restaurací.

Restaurace Locanda Ema
Praha 6, Horoměřická 2337/8, Tel: 702 074 677

Italská restaurace Locanda Ema se nachází v klidné lokalitě Horoměřic. Podnik nabízí snídaně denně od 8.00 a o víkendech od 9 hodin. Denně čerstvé italské pečivo z vlastní pekárny, bohatě obložené focaccie, bruschetty, pošírovaná vejce se šunkou a omáčkou z Pecorrina, vejce Benedikt, míchaná vajíčka, omelety a mnoho dalšího. Samozřejmostí je též dobrá italská káva.

Restaurace La Republica
Praha 1, Na poříčí 12, Tel: 602 202 631

Restaurace La Republica nabízí denně snídaně. Vybrat si můžete snídaně kontinentální, nebo francouzské, která obsahuje lívance s javorovým sirupem, sýry, šunku, sladké džemy a další. Samozřejmostí jsou také omelety a jiné vaječné speciality.

Restaurace & bar Crystal
Praha 1, V Kolkovně 7, Tel: 607 337 337

Restaurace Crystal nabízí snídaně od pondělí do pátku od 7.30. V nabídce výběr palačinek, například s lososem a lučinou nebo medové s citrónem, vejce do skla, míchaná vejce, vejce Benedikt, banánové rolky a další.

Restaurace hotelu Hoffmeister
Praha 1, Pod Bruskou 7, hotel Hoffmeister, Tel: 251 017 111

V noblesní restauraci hotelu Hoffmeister pro Vás připravují denně bohatou nabídku snídaní. Můžete si vybrat snídani anglickou s vejci, klobáskou a slaninou, snídaně skandinávské s uzeným lososem, nebo pro Vás šéfkuchař připraví vejce do skla
s čersvě nasekanou pažitkou.

Restaurace La Loca
Praha 2, Odborů 4, Tel: 221 595 364

Restaurace La Loca v Mosaic House nabízí denně snídaně formou bohatého bufetu. Pestrý výběr ovoce, zeleniny, sýrů nebo uzenin. Vejce, jogurty, müsli, ořechy a další.

Restaurace AvantGarde
Praha 6, Evropská 2690/17, PPF Gate, Tel: 224 174 224

Dejvická restaurace AvantGarde každé ráno od pondělí do pátku nabízí pestý výběr snídaní, vaječné speciality, vejce Benedikt, výběr sýrů, pečiva, ovoce i cereálií, pečená šunka nebo sladká jídla.

COMO Restaurant & Café
Praha 1, Václavské náměstí 45, Tel: 222 247 240

Restaurace Como nabízí klasickou anglickou, španělskou, fitness nebo francouzskou snídani a také snídaně formou teplých a studených bufetů, které obsahují speciality z vajec, omelety, klobásky, koláče, sýry, uzeniny a mnoho dalšího.

Restaurace Nostress
Praha 1, Dušní 10, Tel: 222 317 007

Restaurace Nostress nabízí denně k snídani vejce Benedikt se šunkou, uzeným lososem, špenátem nebo slaninou, obložené chleby s uzeným lososem
a hummusem, nebo avokádem, ovčím sýrem a granátovým jablkem, slané koláče quiche, párky, lívance a další.

Restaurant Hradčany Savoy
Praha 1, Keplerova 6, hotel Savoy, Tel: 224 302 430

Luxusní restaurace Hradčany ve známém hotelu Savoy, který se nachází na Pohořelci nad Pražským hradem, nabízí denně snídaně formou bohatého studeného a teplého bufetu. Podnik nabízí výhled do zahrad a v letních měsících je otevřena prosklená střecha. V zimním měsících je možné naopak posnídat u krbu v salónku.

Snídaně v Potrefené huse Albertov

Snídaně v Pastacaffé

Snídaně v Café Savoy

Snídaně v Aldolce

Snídaně v Plzeňské restauraci Anděl

Snídaně v La Republica

Anglická snídaně v Hard Rock Café

Vejce Benedikt

Snídaně v Nostress

© 2008-2017 Restaurant-Guide

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz