Restaurant-guide.cz

Restaurace s rozvozem nebo jídlem k vyzvednutí v Praze

V důsledku vládních opatření v bojí proti koronaviru COVID-19 došlo k plošnému uzavření restaurací. Řada podniků se snaží přizpůsobit současné nelehké situaci
a nadále připravovat jídla k rozvozu nebo vyzvednutí po předchozí objednávce přímo v restauraci.

Zde je několik tipů, kde vám stále uvaří dobré jídlo, které SI můžete vychutnat v domácí karanténě nebo v práci, pokud nemůžete mít home office.
Přejeme všem hodně zdraví a dobrou chuť

Skupina Ambiente

Podniky ze skupiny Ambiente se snaží zpříjemnit lidem současnou situaci dobrým jídlem. Nakoupíte nejen skvělé maso a uzeniny v řeznictvích Naše maso
a Kantýna a Eska nadále provozuje svojí pekárnu, kde si koupíte výborný chléb, který vám vydrží řadu dní (nebo spíš pro svoji chuť nevydrží).

Objednat jídlo můžete v  Lokále Hamburk a Lokále Nad Stromovkou,
z Bistra Grils vám přivezou trhané kuřecí, hovězí nebo vepřové maso připravované na grilu a sladké dobroty objednávejte z Myšáka.

Aktuální rozvoz a výdej také na Facebooku

Restaurace Kampa Park
Praha 1, Na Kampě 8b, Tel: 296 826 112 nebo 602 229 102

Marek Raditsch a jeho tým šéfkuchařů Kampa Parku a Hergetovy Cihelny připravili speciální menu k rozvozu. Ochutnáte jehněčí nebo kuřecí Tikka Masala, hovězí Rendang, kuře na paprice, svíčkovou na smetaně s knedlíkem, lososa v listovém těstě se špenátem, hovězí rostbíf, konfitované kachní stehno s brusinkovou omáčkou, masa na steaky a další speciality. K pokrmům si z restaurace můžete objednat také přílohu, ale každé jídlo je vakuované a připravené tak, aby vám pár dní vydrželo
v lednici a přílohu jste si připravili dle libosti vlastní. Rozvoz zdarma při objednávce nad 2.000 Kč

Sabores, Španělské lahůdky
Praha 4, Vyšehradská 414/6
Otevírací doba: Po - So 9:00 - 20:00 hod, Ne: 11:00 - 20:00 hod

Zpříjemnit domácí karanténu nebo home office si také můžete pestrým sortimentem španělských lahůdek a dobrým španělským vínem
z prodejny Sabores. Španělské sýry, sušené šunky včetně luxusní mnoho let zrající šunky Joselito. Bohatá nabídka španělských olivových olejů, španělských vín a dalšího sortimentu. Další nabídku naleznete také
v jejich eshopu.

Restaurace Café Buddha Balbínova a Café Buddha Norská
Praha 2, Balbínova 19, Tel: 606 980 612
Praha 10, Norská 14, Tel: 737 808 464

Oba podniky Café Buddha v Balbínově i Norské ulici rozváží svoje asijské speciality. Café Buddha představuje koncept autentické thajské kuchyně. Ochutnáte ty nejznámější pokrmy z thajské kuchyně a celé jihovýchodní Asie a vybírejte i z bohaté nabídky sushi.

Pekařství Petite France
Prodejna: Praha 2, Myslíkova 22, Tel: N/A

Francouzská pekárna a obchod v Myslíkově ulici s výrobou pečiva podle tradičních francouzských receptur stále funguje. Stále zde koupíte kváskový chléb, francouzské bagety, máslové croissanty, koláče a mnoho dalšího.

Restaurace La Boca
Praha 1, Truhlářská 10, Tel: 222 312 073

Z argentinské restaurace La Boca můžete objednávat přes Wolt. Například výběr argentinských steaků z květové špičky, nízkého roštěnce
a rib eye s klobáskami chorizo, výběru tapasů, tortil, smažených papriček, taštiček empanadas a daších specialit včetně vybraných vín.

Pivo Karlín
Praha 8, Pernerova 691/42, Tel: 602 211 525

Poctivé speciality z české kuchyně a pivo Karlínská 11° můžete objednávat z minipivovaru v Karlíně.

Spojka Karlín, typ kuchyně: mezinárodní
Praha 8, Pernerova 35, Tel: 226 203 888

Restaurace Spojka Karlín nabízí denně řadu specialit moderní mezinárodní kuchyně k rozvozu nebo osobnímu vyzvednutí v restauraci.

Restaurace Potrefená Husa Bohnice
Praha 8 - Bohnice, Zhořelecká 514, Tel: 266 313 108

Potrefená husa v Bohnicích stále nabízí rozvoz tradičních českých specialit ze stálého nebo poledního menu a do pet lahve také smíchovské pivo z tanku.

Restaurace Balu Kitchen
Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, Tel: 725 755 677

Restaurace Balu Kitchen na Krejcárku nabízí formou take away jídlo s sebou domů.
V nabídce nabídce snídaňové menu i klasické a la carte.

Restaurace Buddha Bar, pouze pátky
Praha 1, Jakubská 8, Tel: 221776400

Luxusní podnik Buddha Bar, který je součástí mezinárodního řetězce nabízí rozvozem každý pátek bohatý výběr sushi. Na výběr Maki nebo Nigiri sushi, dále si můžete objednat sashimi variace, ale také pikantní nudle nebo thajské kari.

Fresh and Tasty - by Zátiší Group
Skupina Zátiší Group rozvaží speciality do vašich domovů nebo kanceláří. Objednejte si například indickou čočkovou polévku, hovězí vývar, čočkovo květákový dhal, kuře na paprice a další.

Naše Maso

Marek Radish

Španělské lahůdky Sabores

Pekařství Petite France

© 2008-2020 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autora a vlastníka stránek

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz