Restaurant-guide.cz

Doporučené kavárny v Praze

Vybíráme pro vás kavárny v celé Praze, kavárny s přijemnou obsluhou, vynikající atmosférou, dobrám jídlem a samozřejmě dobrou kávou.
V Praze najdete mnoho známých kaváren s dlouhou tradicí a příjemnou atmosférou, sahající až do 19. století, stejně jako řadu moderních kaváren.

Kavárny v Praze

Café Savoy
Praha 1, Vítězná 5, Tel: 731 136 144

Restaurace a kavárna Café Savoy ze známého řetězce Ambiente se nachazí u břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína v secesním domě a její počátky sahají do konce 19. století. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní, zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně.

Kavárna Cacao
Praha 1, V Celnici 4, Tel: 777 511 677

Kavárna Cacao u Náměstí Republiky nabízí pestrý výběr dezertů a dortů, včetně zdravých raw zákusků nebo zmrzliny vlastní výroby a zmrzlinových pohárů. Podnik je otevřen denně již na snídaně, k obědu si zde vyberete z poledního menu a večer se můžete zastavit třeba jen na pivo. V letních měsících podnik disponuje příjemnou letní zahrádkou.

Černá Madona
Praha 1, Celetná 34, Tel: 725 992 765

Kavárna Černá Madona se nachází ve slavném kubistickém Domě u Černé Matky Boží v Celetné ulici. Denně si zde můžete pochutnat na snídani od 9:00. Vyzkoušejte například jejich vejce Benedikt na lívancích, croque Madame nebo avokádo na chlebu s kozím sýrem a granátovým jablkem. Podnik je také vyhlášený svými dezerty, které zde připravují kreativní a šikovné cukrářky.

Pastacaffé Vězeňská
Praha 1, Vězeňská 1, Tel: 603 529 965

Kavárna Pastacaffé z řetězce Ambiente se nachází v centru Prahy na rohu Vězeňské ulice, vedle Španělské Synagogy. Moderně vybavená kavárna nabízí širokou selekci kávy a kávových specialit, čaje a množství pokrmů, převážně italské kuchyně. Podnik denně otevřen již na snídaně.

Černá Madona Archa
Praha 1, Na Poříčí 24, Tel: 720 953 819

V rondokubistickém Paláci Archa nově otevřela stylová Černá Madona, kde si celý den můžete vybrat ze skvělých dezertů, chlebíčků a vychutnat snídani. Vyzkoušejte třeba vejce Benedikt s uzeným lososem nebo Croque monsieur.

Kavárna Obecní dům
Praha 1, náměstí Republiky 5, Tel: 222 002 763

V kavárně v překrásných secesních prostorech v Obecním domě můžete začít svůj den již snídaní, ať už máte chuť na vejce Benedikt nebo třeba na bohatou anglickou snídani. Podávají se zde obědy a je to také velmi oblíbené místo na odpolední kávu a sladký dezert nebo zmrzlinový pohár. V letních měsících lze posedět na příjemné letní terase.

Národní Kavárna
Praha 1, Národní 11, Tel: 773 824 585

Historie podniku na Národní třídě sahá až do konce 19. století. V útulném interiéru laděného ve staromilském kavárenském duchu, se můžete těšit kromě kavárenského sortimentu na speciality mezinárodní kuchyně. Ochutnejte hovězí tataráček, líčka na pivu a majoránce nebo dukátové buchtičky s vanilkovým krémem. Denně zde nabízí snídaně od 8:00. Samozřejmostí je pestrá nabídka kvalitní kávy a dezertů.

The Spot Malá Strana
Praha 5, náměstí Kinských 76/7, Tel: 775 599 540

Moderní bistro a kavárna na náměstí Kinských na pomezí Malé Strany a Smíchova potěší bohatou nabídkou kvalitních čajů, kávy, imunity shots a smoothie. Podnik nabízí speciality mezinárodní moderní a zdravé kuchyně, ochutnáte řadu dezertů a každý den připravuje skvělé snídaně. Specialitou podniku jsou belgické vafle.

Café Imperiál
Praha 1, Na Poříčí 15, Tel: 246 011 440

Překrásná kavárna Café Imperiál ve stylu secese se nachází v prostorách známého hotelu Imperiál v centru Prahy v ulici Na Poříčí postaveného počátkem 20. století a připomíná dávnou slávu pražských kaváren. Nabízí vynikající domácí zákusky a skvělé speciality české i mezinárodní kuchyně v restauraci, kterou vede známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a jeho tým.

Healthy Longevity Cafe
Praha 1, Opletalova 28, Tel: 228 810 910

Podnik v Opletalově ulici je originálním konceptem kombinující kavárnu s bistrem se zaměřením na zdravý životní styl. Nabídnou vám zde od pondělí do pátku snídaně a obědy a speciality, které zde ochutnáte se snaží klást důraz na vyváženou stravu, zdravé suroviny, immunity shots a superfood složky. A pokud se o svém zdraví zde chcete dozvědět víc, provedou vám zde zdravotní diagnostiku a testy.

Kavrna Slvie
Praha 1, Smetanovo nábřeží 1012/2, Tel: 777 709 145

Kavárna Slávie se nachází na břehu Vltavy, přímo vedle Národního divadla a je jednou z nejznámějších kaváren v Praze. Tradice sahá do 19. stoleti a od té doby je to oblíbeným místem setkání intelektuálů a umělců. Kromě dezertů zde naleznete i širokou nabídku jídel české a mezinárodní kuchyně. Každý večer zde hraje živá klavírní hudba.

Café Savoy

Pastacaffé Vězeňská

Černá Madonaern Madona

Kavárna Cacao

Kavárna Sllvie


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz