Restaurant-guide.cz

Doporučené vinárny, wine bary a vinotéky v Praze

Vybíráme pro vás vinárny v Praze, s přijemnou obsluhou, vynikající atmosférou, a hlavně dobrým vínem domácím nebo zahraničním.
V Praze najdete několik vináren nebo vinných barů, které stojí za to navštívit.

Vinárny, wine bary a vinotéky v Praze

Vinárna Bokovka
Praha 1, Dlouhá 37, Tel: 731 492 046

Vinárna Bokovka v Dlouhé ulici, patři do skupiny Ambiente a nabízí pestrý výběr vín lokálních i světových. Se someliérem Romanem Novotným můžete ochutnat zajímavá vína z ČR i celého světa. Pravidelné degustace každý měsíc, například autentických vín od lokálních vinařů. K vínu vám připraví dobré sýry nebo sardinky.

Winebar 0,75 [Sedmika]
Praha 7, Dukelských Hrdinů 975/14,Tel: 607 677 164

Designový wine bar s vypovídajícím názvem 0,75 [Sedmička] najdete v Holešovicích jen pár kroků od Strossmayerova náměstí a tram zastávky. Ve stylovém interiéru můžete ochutnat z bohaté nabídky vín jak z ČR, tak většiny vinařských zemí starého kontinentu nebo třeba z vinařství gruzínských. K vínu vám nakrájí dobrý sýr nebo uzeniny.

Tretter's wine bar by Bacchus Dejvická
Praha 6, Dejvická 32, Tel: 775 095 949

Spojením značek Tretter's a Bacchus vznikl v Dejvické ulici stylový wine bar s nabídkou více jak 500 vín z celého světa za dobré ceny a denně můžete degustovat z několika desítek lahví po skleničce. K vínu můžete ochutnat speciality mezinárodní kuchyně a kromě neděle zde denně připravují snídaně. Ochutnejte vejce Benedikt s uzeným lososem a estragonem a k obědu třeba lososové tataki s máslovou ponzu omáčkou.

The Spot Market
Praha 1, Dlouhá 741/11, Tel: 777 488 411

Vinotéka v Dlouhé ulici nabízí bohatý výběr vín z celého světa a prémiové destiláty. Vína pocházejí například z Francie, Itálie, Německa, Rakouska, Španělska, Chile, Argentiny nebo také z Nového Zélandu. K vinotéce patří i zahrádka, kde si můžete své víno nebo jiný drink vychutnat.

Wine bar Vinograf
Praha 1, Senovážné nám. 23, Tel: 214 214 681

Moderní a prostorný Velký Vinograf na Senovážném náměstí disponuje stovkami vín z celého světa a pravidelně se zde pořádají vinné akce a degustace. Kromě vín je zde i větší důraz kladen na kuchyni, ze které můžete ochutnat řadu skvělých specialit, vhodně párovaných s víny.

Vinárna Bokovka

Winebar 0,75 [Sedmička]

Vinograf


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email


english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz