Restaurant-guide.cz

Kam do restaurace s dětmi v Praze?

Navštivte s Vašimi dětmi některou z vybraných restaurací v Praze, které právě dětem věnují zvláštní pozornost a péči a nabízejí jim zajímavé programy a zábavu.

Doporučené restaurace dětem v Praze:

Kurzy vaření pro děti v restauraci La Rotonde
Praha 1, Štěpánská 40, hotel Alcron, Tel: 222 820 000

Ve známé restauraci La Rotonde hotelu Alcron pod vedením šéfkuchaře Romana Pauluse budou každou druhou sobotu v měsíci od 12.30 do 15 hod probíhat lekce vaření pro děti nad 4 roky. Účast je limitována pro 5 dětí. Cena za dítě je 700 Kč a zahrnuje nápoje a dětský oběd.
Téma lekcí je pro každý měsíc jiné, aktuální program zde.

Brunch věnovaný rodinám s dětmi v La Rotonde

Pro děti je připraven bohatý program pod vedením dětských průvodců a animátorů. Rodiče mohou vychutnávat v poklidu vybrané pokrmy každou lichou sobotu v měsíci, od 12.00 do 16.30, zatímco si jejich děti budou hrát.

Cena brunche pro rodiče je 790 Kč za osobu včetně nealkoholických nápojů a cena pro dítě je 250 Kč včetně účasti na programu. Každou sobotu je pro děti připravený jiný program. Více informací naleznete zde.

Restaurace Žofín Garden
Praha 1, Slovanský ostrov, Tel: 774 774 774

Restaurace Žofín Garden ze skupiny Zátiší Group je vhodná pro návštěvu s dětmi. Nachází se na Žofíně a je obklopena parkem a dětským hřištěm. Navíc má k dispozici i další velký dětský koutek. Restaurace také připravuje speciální dětské menu.

Restaurace Hergetova Cihelna
Praha 1, Cihelná 2b, Malá Strana, Tel: 296 826 103

Restaurace Hergetova Cihelna má vyhrazené patro pro děti se speciálním dětským menu. Pro děti je připravené dětské divadélko s kouzelníkem, kreslením. Je zde i skákací hrad a trampolína velku na terase. Děti se mohou těšit po celý rok na hry a soutěže se zajímavými sponzory. Dohled nad dětmi mají profesionální chůvy. Pro starší děti je k dispozici herní konzole Nintendo Wii Sports Pack.

Speciální dětský koutek restauraci La Casa Argentina
Praha 1, Dlouhá 35/730, Tel: 222 311 512

Restaurace a steakhouse La Casa Argentina se rozhodla věnovat dětem náležitou pozornost a proto otevřela unikátní dětský koutek, kde si Vaše děti mohou hrát.

Kurzy vaření v restauraci La Rotonde

Alcron dětem

Restaurace La Casa Argentina

Kouzelník v restauraci Hergetova Cihelna

© 2008-2022 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autora a vlastníka stránek

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz