Restaurant-guide.cz

Oslavte Silvestr v doporučených restauracích v Praze

Oslavte Silvestr a příchod Nového roku 2021 v příjemné restauraci nebo baru, ve společnosti přátel, rodiny, vynikajících pokrmů, zajímavého programu a dobrého pití.

Vybrali jsme pro vás v Praze několik restaurací a barů, které pro Vás připravily speciální menu a silvestrovský program.

Doporučené restaurace v Praze:

Restaurant Ungelt
Praha 1, Týn 638/5, Tel: 777 427 000

Luxusní restaurace Ungelt u Staroměstského náměstí nabízí slavnostní 5chodové menu. Ochutnáte švestkami plněné Foie gras, krémovou polévku z jeruzalémských artyčoků se zeleným chřestem a zauzenými kachními prsíčky, kamčatského kraba, jehněčí kotletky v pepřové kruště a jako sladkou tečku mražené kaštanové parfait se sušenými fíky a datlemi macerovanými v grand marnier.

Cena za osobu: 4.500 Kč

Restaurace Luka Lu
Praha 1, Újezd 33, Tel: 257 212 388

Romantická restaurace na Malé Straně, Luka Lu vás zve na slavnostní silvestrovské menu. Ochutnejte hovězí carpaccio, lososový tataráček, pečenou chobotnici
s brambory a zeleninou, telecí pečeni s bramborem a čokoládové suflé. Welcome drink
a půlnoční přípitek v ceně.

Cena za osobu: 1.550 Kč

Restaurace CODA
Praha 1, Tržiště 9, Hotel Aria, Tel: 225 334 761

Degustační 4-chodové menu v restauraci Coda zajistí příjemný silvestrovský večer. Uzená kachní prsa s lesními plody jako předkrm, humří velouté s raviolou, fenyklovou pěnou a sépií, následuje telecí hřbet s omáčkou z armaňaku a pyré z černého kořene a dezert ve formě nugátovo-čokoládového marquise s vanilkovým krémem, jablky a amaretem. Neomezená konzumace vína, piva a nealkoholických nápojů v ceně, stejně jako lahev šampaňského.

Cena za osobu: 5.500 Kč

Restaurace Kamera
Praha 5, Tilleho náměstí 792, Tel: 251 815 911

Silvestr na Kameře se letos ponese v duchu slavných filmů z české i zahraniční produkce. Ochutnáte české i zahraniční filmy jako Slavnosti sněženek, Pelíšky, Pulp Fiction a další, v nabídce pokrmy á la carte i filmové drinky, a to vše v režii šéfkuchaře Honzy Horkého. Slavnostní večer doplní Movie Hits v podání živé kapely, připravena i tombola a bowling ve stylu Big Lebowski. V ceně welcome drink a něco malého do placu.

Cena za osobu: od 490 Kč

Restaurace Terasa U Zlaté studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Na Silvestra si připravili speciální menu o 8 chodech i na Terase U Zlaté studně. Menu nabídne grilované mušle sv. Jakuba se zauzenými kachními prsy, vanilkovým rizotem a meruňkovým glazé, humra na celerovém pyré, následuje holoubě z Anjou s karamelizovanou čekankou a mnoho dalšího. Welcome drink, neomezená konzumace vína a nealkoholických nápojů, půlnoční přípitek šampaňským a bohatý společenský program v ceně.

Cena za osobu: 15.000 Kč

Oslavte Silvestr v restauracích v Praze

silvestr drink

Silvestr v Hiltonu

obložené mísy

Silvestr v La Casa Argentina

© 2008-2021 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autora a vlastníka stránek

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz