Restaurant-guide.cz

Sněz kolik můžeš (all you can eat) v doporučených restauracích v Praze

Máte rádi větší množství jídla nebo rádi ochutnáváte najednou více druhů nejrůznějších pokrmů? Restaurace v Praze, které nabízejí neomezenou konzumaci jídel s bohatým výběrem, jsou určené právě pro Vás. Neomezené konzumace jídel za fixní paušál jsou v restauracích a na různých společenských akcích zpravidla formou teplých i studených bufetů, může se jednat o grilování mas nebo neomezenou konzumaci určitého typu pokrmu. Nápoje mohou být v ceně, někdy je za ně stanoven další poplatek za osobu.
Tento způsob konzumace v restauracích je ve světě znám pod anglickým názvem All you can eat a stal se velmi populárním. Jedním ze způsobů servírování jídel formou neomezené konzumace v restauracích je také brunch, ale tomu je věnován samostatný článek. Zde se zaměříme na ostatní restaurace v Praze.

Doporučené restaurace v Praze s neomezenou konzumací:

Restaurace Ambiente Brasileiro
Praha 1, U Radnice 8/13, Tel: 224 234 474
Praha 1, Na Příkopě 22, Tel: 734 760 734

Ambiente Brasileiro je brazilská restaurace a steak house. Nabízí množství grilovaných mas, převážně hovězích a bohatý výběr lahůdek ve studeném bufetu.
V nabídce grilovaných mas jsou ty nejchutnější části hovězího, napřiklad svíčková v parmazánu, kýta, plec a roštěnec obalený v mořské soli, svrchní šál z kýty s tukem, žebra a hrb z býka s bylinkami. Kromě hovězího připravují na grilu i kachní prsa, kuřecí srdíčka, jehněčí nebo hovězí

Cena za osobu: 1.095 Kč. Ve všední dny při zaplacení do 18.00 pouze 855 Kč

Restaurace Made in Japan - Šťastná středa
Praha 1, Rytířská 10, Tel: 731 141 847

Japonská restaurace Made in Japan nabízí každou středu možnost neomezené konzumace japonských specialit. V nabídce jsou nejrůznější druhy sushi a speciální rolky, grilovaný halibut, steaky, ryby, nudle, polévky, saláty a dezerty. Za příplatek 200 Kč je v ceně i neomezená konzumace saké, piva a nealko nápojů.

Cena za osobu: 1.290 Kč

Restaurace Pizza Nuova
Praha 1, Revoluční 1, Tel: 221 803 308

Restaurace Pizza Nuova na Náměstí Republiky patří do skupiny Ambiente Restaurants Group, nabízí tradiční italskou kuchyni a je postavena na formě Sněz kolik můžeš( (All you can eat). Hosté mohou konzumovat neomezeně z bohaté bufetové nabídky a z denní nabídky těstovin a pizzy. Bufetová nabídka zahrnuje nejlepší výběr tradičních italských delikates, artyčoků, mušlí, naložených zelenin, pečených rajčat, hub, oliv, sušených šunek, salámů, sýrů, ančoviček a dalších. Čerstvé těstoviny si podnik vyrábí sám a ochutnáte až 10 rozdílných druhů, které Vám příjemná obsluha nosí průběžně ke stolu, dokud neřeknete dost.

Cena za osobu: 815 Kč. Ve všední dny při zaplacení do 18.00 pouze 665 Kč

Restaurace Les Moules
Praha 1, Pařížská 19/203, Tel: 222 315 022

V belgické restauraci Les Moules, která je zaměřená především na mušle, mají v nabídce neomezenou konzumaci slávek, kde za jednorázový poplatek můžete konzumovat až 10 různých úprav těchto mušlí. Například na bílem víně a celeru nebo na belgickém pivu. Doporučenou přílohou jsou tak jako v Belgii hranolky. Restaurace nabízí velké množství belgických speciálních piv, které rozhodně stojí za ochutnání.

Cena za osobu: 1.000 Kč

Restaurace Ambiente Brasileiro

Churrasco - Rodizio v Ambiente Brasileiro

Studený bufet v Ambiente Brasileiro

rolky v restauraci Made in Japan

Sněz kolik můžeš (all you can eat) v doporučených restauracích v Praze

Mušle v restauraci Les Moules


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz