Restaurant-guide.cz

Sněz kolik můžeš (all you can eat) v doporučených restauracích v Praze

Máte rádi větší množství jídla nebo rádi ochutnáváte najednou více druhů nejrůznějších pokrmů? Restaurace v Praze, které nabízejí neomezenou konzumaci jídel s bohatým výběrem, jsou určené právě pro Vás.

Neomezené konzumace jídel za fixní paušál jsou v restauracích a na různých společenských akcích zpravidla formou teplých i studených bufetů, může se jednat
o grilování mas nebo neomezenou konzumaci určitého typu pokrmu. Nápoje mohou být v ceně, někdy je za ně stanoven další poplatek za osobu.
Tento způsob konzumace v restauracích je ve světě znám pod anglickým názvem
All you can eat a stal se velmi populárním. Jedním ze způsobů servírování jídel formou neomezené konzumace v restauracích je také brunch, ale tomu je věnován samostatný článek. Zde se zaměříme na ostatní restaurace v Praze.

Doporučené restaurace v Praze s neomezenou konzumací:

Restaurace Ambiente Brasileiro
Praha 1, U Radnice 8/13, Tel.: 224 234 474
Praha 1, Na Příkopě 22, Tel: 221 451 200

Ambiente Brasileiro je brazilská restaurace a steak house. Nabízí množství grilovaných mas, převážně hovězích a bohatý výběr lahůdek ve studeném bufetu.
V nabídce studeného bufetu jsou lahůdky: parmská šunka, uzený losos, grilované
a marinované lilky, papriky, houby, salát z mořských plodů, olivy, brazislké polévky, zelenina, ovoce, sushi a mnoho dalšího.

V nabídce grilovaných mas jsou ty nejchutnější části hovězího, napřiklad svíčková
v parmazánu, kýta, plec a roštěnec obalený v mořské soli, svrchní šál z kýty s tukem, žebra a hrb z býka s bylinkami. Kromě hovězího připravují na grilu i kachní prsa, kuřecí srdíčka, jehněčí klobásky, selátko, mušle, ryby, chobotnice, krevety a vynikající grilovaný ananas nebo banány.

Cena za osobu: 725 Kč. Ve všední dny při zaplacení do 18.00 pouze 525 Kč

Restaurace Made in Japan - Štastná středa
Praha 1, Rytířská 10, Tel: 224 235 604

Japonská restaurace Made in Japan nabízí každou středu možnost neomezené konzumace japonských specialit. V nabídce jsou nejrůznější druhy sushi a speciální rolky, grilovaný halibut, steaky, ryby, nudle, polévky, saláty a dezerty. Za příplatek 300 Kč je v ceně i neomezená konzumace saké, piva a nealko nápojů.

Cena za osobu: 990 Kč

Restaurace Pizza Nuova
Praha 1, Revoluční 1, Tel: 221 803 308

Restaurace Pizza Nuova na Náměstí Republiky patří do skupiny Ambiente Restaurants Group, nabízí tradiční italskou kuchyni a je postavena na formě Sněz kolik můžeš( (All you can eat). Hosté mohou konzumovat neomezeně z bohaté bufetové nabídky a z denní nabídky těstovin a pizzy. Bufetová nabídka zahrnuje nejlepší výběr tradičních italských delikates, artyčoků, mušlí, naložených zelenin, pečených rajčat, hub, oliv, sušených šunek, salámů, sýrů, ančoviček a dalších. Čerstvé těstoviny si podnik vyrábí sám a ochutnáte až 10 rozdílných druhů, které Vám příjemná obsluha nosí průběžně ke stolu, dokud neřeknete dost.

Cena za osobu: 578 Kč. Ve všední dny při zaplacení do 18.00 pouze 485 Kč

Restaurace Les Moules
Praha 1, Pařížská 19/203, Tel: 222 315 022

V belgické restauraci Les Moules, která je zaměřená především na mušle, mají
v nabídce neomezenou konzumaci slávek, kde za jednorázový poplatek můžete konzumovat až 10 různých úprav těchto mušlí. Například na bílem víně a celeru nebo na belgickém pivu. Doporučenou přílohou jsou tak jako v Belgii hranolky. Restaurace nabízí velké množství belgických speciálních piv, které rozhodně stojí za ochutnání.
S jeho výběrem Vám poradí zkušený pivní sommeliér.

Cena za osobu: 666 Kč

Restaurace Midtown Grill
Praha 1, V Celnici 8, hotel Marriott , Tel: 222 881 212

Restaurace Midtown Grill v hotelu Marriott nabízí každý první pátek v měsíci akci Surf&Turf. Neomezená konzumace steaků, ryb a mořských plodů. K tomu výběr předkrmů, příloh, omáček a dezertů. Živá hudba celý večer. Cena 850 Kč na osobu.

Restaurace Samurai
Praha 2, Londýnská 73/379, Tel: 222 515 330

Kulinářská show Teppanyaki.
Každý úterý a čtvrtek od 18.00 restaurace pořádá speciální kulinářskou show, kdy zruční kuchaři připravují speciality přímo před hostem na speciálně upravených stolech. V nabídce jsou ryby, krevety, hovězí, jehněčí, kuřecí, kachní prsa, mušle Sv. Jakuba, zelenina, závěrem polévka miso a rýže.
Cena za osobu je 800 Kč. Děti do 15 let za 400 Kč

Churrasco - Rodizio v Ambiente Brasileiro

Studený bufet v Ambiente Brasileiro

Speciální rolky v restauraci Made in Japan

Bufetová nabídka v restauraci Thai Delikates

Mušle v restauraci Les Moules

Teppanyaki v restauraci Samurai

© 2008-2019 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autora a vlastníka stránek

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz