Restaurant-guide.cz

Restaurace s výhledem na Prahu

Chcete-li se pokochat jedinečným výhledem na stověžatou Prahu, oslnit zahraniční návštěvu nebo si užít romantický večer, připravili jsme pro Vás přehled několika restaurací, kde se spojují výjimečné pražské výhledy s dobrou kuchyní.

Restaurace Terasa U Zlaté Studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu nabízí noblesní restaurace Terasa U Zlaté Studně, těsně pod Pražským hradem, pod vedením známého šéfkuchaře Pavla Sapíka. Jeho kuchyně patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené v Praze.

Restaurace Kuchyň
Praha 1, Hradčanské náměstí 186/1, Tel: 736 152 891

Podnik ze skupiny Ambiente nabízí jedinečný pohled na Prahu z letní terasy Salmovského paláce na Pražském Hradě. Ochutnáte speciality inspirované staročeskou šlechtickou kuchyní, které si zde sami vyberete z hrnců v otevřené kuchyni. Plzeňské pivo z tanku na čepu.

Terasa U Prince
Praha 1, Staroměstské náměstí 29, Tel: 739 609 779

Terasa U Prince, která se nachází přímo na Staroměstském náměstí, disponuje jedinečnou střešní terasou, ze které je fantastický panoramatický výhled na střechy Starého Města. Terasa je otevřena celoročně. Podnik nabízí speciality mezinárodní kuchyně, velmi oblíbené jsou zde mořské plody, například čerství humři.

Restaurace CODA
Praha 1, Tržiště 9, Hotel Aria, Tel: 225 334 761

Střešních malostranských restaurací je v Praze málo a jednou z nich je restaurace CODA v luxusním hotelu Aria. Z příjemné terasy je fantastický pohled na červené malostranské střechy, dominantní Pražský hrad a chrám Sv. Mikuláše.

Restaurace Tančící dům Ginger & Fred
Praha 2, Jiráskovo náměstí 6, Tel: 601 158 828

Restaurace Ginger & Fred se nachází v 7. patře Tančícího domu, jedné z nejznámějších budov v Praze. Z oken restaurace nebo otevřené terasy je jedinečný výhled na Vltavu s Pražským hradem a celé centrum. Nad restaurací na střeše budovy je navíc vyhlídkové patro. Podnik se zaměřuje na speciality mezinárodní kuchyně s větší vazbou na kuchyni francouzskou.

Restaurace Zvonice
Praha 1, Jindřišská, Jindřišská věž, Tel: 224 220 009

V posledním patře kamenné Jindřišské věže přímo ve zvonici se nachází noblesní restaurace, která je zaměřena téměř výhradně na zvěřinové speciality. Interiér jednoznačně uchvátí středověkými trámy i samotným původním zvonem a také jedinečnou vyhlídkou do Jindřišské ulice z velkých oken.

Restaurace Nebozízek
Praha 1, Petřínské sady 411, Tel: 602 312 739

Restaurace Nebozízek se nachází na petřínském kopci a z této romantické lokality patří výhled na Prahu jistě mezi nejhezčí. Přijít sem můžete procházkou na Petřín, nebo od Pražského hradu, či pohodlně přijet lanovkou až před restauraci. Podnik nabízí speciality mezinárodní kuchyně. V létě disponuje příjemnou letní terasou.

Restaurace Balu Kitchen
Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, Tel: 725 755 677

Restaurace Balu Kitchen se nachází v posledním patře komplexu Krejcárek a disponuje prostornou střešní terasou, ze které je jedinečný výhled na Prahu. Užívat si výhledu lze i v zimních měsících, kdy je terasa zasklena.

Cloud 9 sky bar
Praha 1, Hilton Prague, Pobřežní 1, Tel: 224 842 999

Bar Cloud 9 je umístěn na střeše hotelu Hilton a nabízí výhled na Prahu jak z prostorného proskleného baru, tak z otevřené terasy, na které se v létě také griluje. Podnik vede známý mixolog Roman Uhlíř a připraví Vám jedinečné světové drinky i vlastní signature koktejly.

Pytloun Sky Bar & Restaurant
Praha 1, Václavské náměstí 779/16, Tel: 608 022 661

Na Václavském náměstí na střeše hotelu Pytloun navštivte terasu, která je součástí restaurace Talíř. Kromě specialit z menu, zaměřeného převážně na českou kuchyni si zde můžete užít také snídani nebo se zastavit jen na drink a kochat se jedinečným panaramatickým výhledem na Prahu.

Restaurace Oblaca
Praha 3, Mahlerovy sady, Tel: 210 320 086

Restaurace Oblaca se nachází ve věži Žižkovského vysílače a nabízí jedinečný rozhled na celou Prahu z výšky 66 metrů. Stylový podnik nabízí speciality moderní mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřena denně již od 8.00 na snídaně, podávané formou bohatého bufetu.

Výhled z restaurace Coda

Cloud 9 sky bar

Restaurace Oblaca

Terasa u Prince

Restaurace Nebozízek

Výhled z Terasy u Zlaté studně

Výhled z Balu Kitchen na Krejcárku


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz