Restaurant-guide.cz

Živá hudba v restauracích v Praze

Živá hudba může být příjemným doplňkem a zpestřením posezení v restauraci. Rozhodli jsme se proto vybrat pro Vás v Praze několik podniků, které mohou nabídnout živou produkci, ať už se jedná o decentní klavír nebo žhavé latinskoamerické rytmy.

Doporučené restaurace v Praze:

Black Angel’s Bar
Praha 1, Staroměstské náměstí 29, Tel: 221 416 401

Milovníci živé hudby si mohou užít večery pianistů ve vyhlášeném Black Angel’s Baru, který se nachází v jedinečných gotických sklepeních hotelu U Prince
na Staroměstském náměstí. Podnik nabízí velké množství vlastních originálních koktejlů i drinků dle starých receptur.

Restaurace Hard Rock Cafe
Praha 1, Malé námestí 142/3, Tel: 228 880 818

V Hard Rock Cafe Praha se pravidelně každou středu a čtvrtek od 20.00 odehrávají koncerty kapel převážně rockového žánru. Každý čtvrtek, pátek a sobotu je na programu od 22.00 DJ. S výjimkou charitativních koncertů je vstup volný. V restauraci zaměřené na americkou kuchyni si můžete pochutnat na vynikajících burgerech nebo šťavnatém steaku a oblíbených koktejlech.

Restaurace Soul Love
Praha 1, Václavské náměstí 45, Tel: 730 898 889

Hudební večery si můžete užít v restauraci Soul Love na Václavském náměstí. Každou středu zde hostí kubánskou zpěvačku Lily a k dobré večeři si můžete poslechnout její latinskoamerickou muziku stejně jako klasické hity. Kuchyně, kterou vede japonský šéfkuchař Takeshi Ito, vám nabídne speciality japonské kuchyně v moderní fusion formě, sushi nebo dobré steaky a z ikonického kulatého baru si můžete objednat řadu koktejlů.

Restaurace La Bodeguita del Medio
Praha 1, Kaprova 5, Tel: 724 461 678

Kubánská restaurace a bar La Bodeguita del Medio pořádá denně taneční večery
v prostorách restaurace za doprovodu kapely hrající latinsko-americkou hudbu. Součástí programu je i vystoupení profesionálních tanečníků a pro případné zájemce i rychlokurz samby, salsy nebo merengue. Latina Disco každý den kromě neděle, ve spodních prostorách restaurace od 23.00 do 4.00.

Restaurace La Republica
Praha 1, Na poříčí 12, Tel: 602 202 631

V restauraci La Republica každý večer hraje živá hudba. Podnik se zaměřuje na moderní českou kuchyni a ochutnáte zde několik desítek druhů piv z celého světa. Specialitou podniku jsou pokrmy z vlastní udírny.

Restaurace Mánes
Praha 1, Masarykovo nábřeží 1, Tel: 730 150 772

V Art Restaurant Galerie Mánes si mohou zákazníci každý pátek a sobotu od 20 hodin u večeře vychutnat poslech živé klavírní hudby. V nabídce je moderní česká a francouzská kuchyně, která ve spojení s kulturním zážitkem vytváří příjemnou symbiózu. Vzhledem ke své poloze na břehu Vltavy je z restaurace i pěkný výhled.

Tony‘s Café & Bar
Praha 1, U Obecního domu 1, hotel Paříž, tel: 222 195 195

V Tony‘s Café & Bar, bistru v secesních prostorách hotelu Paříž si můžete každý čtvrtek až sobotu večer poslechnout živou klavírní hudbu. Z menu ochutnejte některou ze specialit šéfkuchaře Karla Hynka, nebo se stavte na některý z koktejlů z bohaté barové nabídky.

Restaurace Bricks
Praha 1, Cihelná 2b, Tel: 732 950 960

Zažijte nezapomenutelný večer a jedinečné výhledy na Prahu a na Karlův most se sklenkou vína, skvělou italskou kuchyní (např. taglioni s humrem, pappardele s jelením ragú, telecí Ossobuco s šafránovým rizotem a mnoho dalšího) a nyní i s živou saxofonovou hudbou - pop, Nu-Pop nebo Smooth Jazz – v restauraci Brick’s každou sobotu od 18:30.

Restaurace CODA
Praha 1, Tržiště 9, Hotel Aria, Tel: 225 334 761

V luxusní restauraci CODA od úterý do soboty můžete každý večer poslouchat živou klavírní hudbu předních pražských klavíristů k specialitám připraveným šéfkuchařem a jeho týmem.

Živá hudba v restauraci CODA

Živá hudba v restauraci La Casa Argentina

Taneční vystoupení v restauraci La Bodeguita del Medio

Koncert v Hard Rock Cafe Praha

Klavírní večery v Sarah Bernhardt

© 2008-2024 Restaurant-Guide

Plastová okna Praha

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz