Restaurant-guide.cz

Snídaně v doporučených restauracích a kavárnách v Praze

Dobrá a vydatná snídaně je základ dne a pokud plánujete posnídat v příjemné pražské restauraci, bistru nebo kavárně v Praze, vybrali jsme pro Vás několik podniků.

Kam na snídani v Praze:

Restaurace Café Savoy
Praha 1, Vítězná 5, Tel: 257 311 562

Restaurace a kavárna Café Savoy ze známého řetězce Ambiente se nachází u břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína v secesním domě a její počátky sahají do konce 19. století. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážně francouzské kuchyně.

Restaurace La Loca
Praha 2, Odborů 4, Tel: 221 595 364

Restaurace La Loca v Mosaic House nabízí denně snídaně formou bohatého bufetu. Pestrý výběr ovoce, zeleniny, sýrů nebo uzenin, vejce a vaječné speciality, jogurty, müsli, ořechy a mnoho dalšího. Zaplaťte 250 Kč a snězte tolik, kolik chcete a můžete.

Restaurace La Gare
Praha 1, V Celnici 3, Tel: 222 313 712

V nabídce jsou obložené chleby s vejcem a ředkvičkou nebo s uzeným lososem, gervais a kapary, omeleta se sýrem Munster, uzeným lososem nebo šunkou Saint Daniel. Vaječné speciality, vejce Benedikt s uzeným lososem a šunkou na bramborové galetce, toasty, palačinky, klobásky, pečená rajčata, pečivo z vlastní pekárny, nabídka sýrů, uzenin, ovocných salátů a mnoho dalšího.

Kavárna Cacao
Praha 1, V Celnici 4, Tel: 777 511 677

Kavárna Cacao u Náměstí Republiky nabízí pestrý výběr snídaní. Granola s banánem a acai, míchané vejce, omeleta s Pražskou šunkou, bagel s uzeným lososem, croissant s ementálem a mnoho dalšího. Bohatý výběr zdravých ovocných, detoxikačních nápojů a smoothies.

Pastacaffé Vězeňská
Praha 1, Vězeňská 1, Tel: 224 813 257

Kavárna Pastacaffé z řetězce Ambiente nabízí denně snídaně již od 8:00 a v neděli od 9:00. Bohatá nabídka kávy a kávových specialit, čaje a množství snídaňových specialit. Vaječné pokrmy, omelety, vafle, obložené chleby nebo ovocné koláče.

Mistral Café
Praha 1, Valentinská 11, Tel: 222 317 737

Kavárna a restaurace Mistral se nachází na Starém Městě mezi Staroměstským náměstím a Rudolfinem. Kavárna ve svěžím moderním designu nabízí také snídaně, výběr tapasů a speciality české a mezinárodní kuchyně.

Bistro Kaprova
Praha 1, Kaprova 10, Tel: 227 777 770

Příjemné bistro na rohu Kaprovy ulice v prostorách bývalého slavného knihkupectví nabízí denně snídaně od 8:30. V nabídce například pošírované vejce s brioškou, šunkou a holandskou omáčkou, omelety, ovesné kaše nebo bohaté snídaňové sety zahrnující řadu specialit.

Restaurace Tančící dům Ginger & Fred
Praha 2, Jiráskovo náměstí 6, Tel: 221 984 160

Noblesní restaurace Ginger & Fred, která se nachází v 7. patře Tančícího domu
a nabízí jedinečný výhled na Prahu, připravuje denně snídaně od 7:00. V nabídce sýry, uzeniny, vaječné speciality, pečivo, zelenina, sezónní ovoce, coarnflakes, müsli a mnoho dalšího.

Restaurace Terasa U Zlaté Studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Restaurace Terasa u Zlaté studně pod Pražským hradem, nabízí jeden
z nejkrásnějších výhledů na Prahu ze své letní terasy, na které můžete vychutnat bohatou snídani formou "sněz kolik můžeš". Pestrá nabídka vaječných specialit
i tradičních snídaňových jídel.

Restaurace Lavande
Praha 5, Lidická 2, Tel: 734 322 351

Restaurace Lavande nabízí víkendové snídaně od 9:00. Posnídat můžete například vaječné specialty, farmářské párky s chlebem, kuřecí vývar, marinovaného lososa
s tvarohem, farmářský bílý jogurt s müsli, ovesnou kaši s kokosovým mlékem nebo croissant.

Restaurace Miminoo
Praha 3, Mahlerovy sady, Tel: 210 320 086

Restaurace Oblaca, která se nachází pod věží Žižkovského vysílače, nabízí snídaně denně od 8.30. Můžete ochutnat míchaná vejce se špekem, variaci párečků, francouzský toast nebo začít den fitness snídaní. Energii dobijete kávou, čerstvou pomerančovou šťávou nebo zázvorovou limonádou. Pro požitkáře už od rána nabídnou prosecco.

Restaurace Dutch Pub
Praha 1, Vladislavova 17, Tel: 727 969 818

Restaurace Dutch Pub nabízí denně bohatý výběr snídaní. Holandskou snídani zahrnující šunku od kosti, výběr sýrů, vejce na měkko, grilovanou slaninu, nebo snídani anglickou. Sladkosti, ovocné saláty, jogurty, vaječné speciality, vafle, lívance, holandské klobásky, slaný koláč quiche a další.

Restaurace Sou100
Praha 3, Štítného 11, Tel: 723 105 660

V moderní restauraci SOU100 na Žižkově servírují k snídani vejce na různé způsoby, uzeniny z českých farem, obložené chleby, krupicovou kaši nebo lívance s rozvarem
z černého rybízu a další speciality. K tomu káva z Pražské pražírny – La Bohéme café! a další nápoje. Snídaně se připravují denně od 8:00

Plzeňská restaurace Anděl
Praha 5, Nádražní 114, Tel: 608 181 852

Plzeňská restaurace Anděl, nabízí denně snídaně od 7.00 a o víkendech od 8.00. Bohatá nabídka vaječných specialit , vejce Benedikt, omelety, míchaná vajíčka, výběr sýrů a uzenin i párků, pražskou šunku, francouzské toasty, muffiny, müsli, croissanty, zdravé snídaňové sety, bohatou nabídku kávy, nealko nápojů včetně čerstvých šťáv
a další.

Restaurace La Republica
Praha 1, Na poříčí 12, Tel: 602 202 631

Restaurace La Republica nabízí denně snídaně. Vybrat si můžete snídaně kontinentální, nebo francouzské, která obsahuje lívance s javorovým sirupem, sýry, šunku, sladké džemy a další. Samozřejmostí jsou také omelety a jiné vaječné speciality.

Restaurace Sarah Bernhardt
Praha 1, U Obecního domu 1, Hotel Paříž, Tel: 222 195 195

Restaurace Sarah Bernhardt slavného hotelu Paříž nabízí teplou i studenou bufetovou snídani s bohatou nabídkou bio potravin. Přímo v prostoru restaurace kuchař také připraví na objednávku palačinky. Noblesní prostředí, vhodné i pro business schůzky, umocňuje bohatá secesní výzdoba.

Restaurace hotelu Hoffmeister
Praha 1, Pod Bruskou 7, hotel Hoffmeister, Tel: 251 017 111

V noblesní restauraci hotelu Hoffmeister pro Vás připravují denně bohatou nabídku snídaní. Můžete si vybrat snídani anglickou s vejci, klobáskou a slaninou, snídaně skandinávské s uzeným lososem, nebo pro Vás šéfkuchař připraví vejce do skla
s čerstvě nasekanou pažitkou.

Restaurace Christmas
Praha 3, U Rajské zahrady 16, Tel: 722 008 817

Žižkovská restaurace Christmas vedle stadionu Viktorky nabízí denně od 9:00 snídaně. Výběr vaječných omelet, třeba s uzeným lososem a avokádem, lívance s ovocem, ovocné knedlíky, bramborové šišky s mákem a další.

COMO Restaurant & Café
Praha 1, Václavské náměstí 45, Tel: 222 247 240

Restaurace Como nabízí klasickou anglickou, španělskou, fitness nebo francouzskou snídani a také snídaně formou teplých a studených bufetů, které obsahují speciality z vajec, omelety, klobásky, koláče, sýry, uzeniny a mnoho dalšího.

Restaurace Nostress
Praha 1, Dušní 10, Tel: 222 317 007

Restaurace Nostress nabízí denně k snídani vejce Benedikt se šunkou, uzeným lososem, špenátem nebo slaninou, obložené chleby s uzeným lososem
a hummusem, nebo avokádem, ovčím sýrem a granátovým jablkem, slané koláče quiche, párky, lívance a další.

Restaurace AvantGarde
Praha 6, Evropská 2690/17, PPF Gate, Tel: 224 174 224

Dejvická restaurace AvantGarde každé ráno od pondělí do pátku nabízí pestrý výběr snídaní, vaječné speciality, vejce Benedikt, výběr sýrů, pečiva, ovoce i cereálií nebo sladká jídla.

Snídaně v Pastacaffé

Snídaně v restauraci La Loca

Snídaně v Café Savoy

Snídaně v Plzeňské restauraci Anděl

Snídaně v La Republica

Anglická snídaně v Hard Rock Café

Vejce Benedikt

Snídaně v Nostress

Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2019 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek

Facebook Instagram Google+ Pinterest Restaurant-guide.cz LinkedIn

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz