Restaurant-guide.cz

Kam na steaky v Praze

Kam na steaky v Praze? Pro milovníky mas a grilování jsme připravili seznam vybraných restaurací a steakhousů v Praze, které se zaměřují především na nabídku steaků z hovězího masa.

Doporučené restaurace v Praze:

Restaurace Kantýna
Praha 1, Politických vězňů 5, Tel: N/A

Skupina Ambiente provozuje v ulici Politických vězňů podnik zaměřený na steaky, klobásky a burgery, které zde připravují na otevřeném ohni. Koncept podniku je formou samoobslužného bufetu, u řeznického pultu si vyberete steak na gril, u dalšího pultu třeba krájený roastbeef, klobásky nebo vepřovou pečeni a u výčepu vynikající plzeňské pivo z tanku. S ohledem na koncept ve stylu rychlého občerstvení podnik nepřijímá rezervace. Součástí podniku je také řeznictví, kde si nakoupíte maso domů.

Restaurace Beef Bar
Praha 1, Na Perštýně 357/10, Tel: 224 267 388

Bistro Beef Bar nabízí solidní výběr vyzrálého jihoamerického masa, převážně
z Uruguaye a Argentiny, grilovaného na dřevěném uhlí v otevřené kuchyni. Dále můžete ochutnat skvělý tataráček, hovězí burger nebo tradiční newyorské hovězí Pastrami. Podnik má zajímavý výběr jihoamerických vín za dobré ceny.

Restaurace La Casa Argentina
Praha 1, Dlouhá 35/730, Tel: 222 311 512

Argentinská restaurace La Casa Argentina nabízí množství steaků z argentinských býků, připravovaných na tradičním grilu "parilla". Na chuť bohatý roštěnec s tukovým očkem, jemné steaky ze svíčkové, rump steak nebo výrazný flank steak. Autentickou atmosféru podniku doplňuje kapela hrající latinsko-americké písně.

Restaurace Ambiente Brasileiro
Praha 1, U Radnice 8/13, Tel.: 224 234 474
Praha 1, Na Příkopě 22, Tel: 221 451 200

Známá brazilská restaurace ze skupiny Ambiente nabízí speciality brazilské kuchyně formou Rodizio, což je tradiční způsob servírování jídel s neomezenou konzumací za paušální poplatek. Jedním z hlavních pilířů této kuchyně je "churrasco", což je grilované maso napíchnuté na rožni/jehle a postupně okrajované při grilování. Ochutnáte zde skutečně velké množství mas, hovězí svíčkovou obalenou
v parmazánu, pečenou hovězí kýtu, plec nebo roštěnec obalený v mořské soli, vyhledávaný svrchní šál z kýty s tukem, žebra, dušený hrb z býka s bylinkami a mnoho dalšího. Kromě mas je v nabídce také bohatý studený bufet, ryby a mořské plody.

Restaurace La Gare
Praha 1, V Celnici 3, Tel: 222 313 712

Francouzská restaurace La Gare nabízí bohatý výběr steaků ze stařeného hovězího masa, které pro vás připraví na otevřeném velkém grilu na dřevěné uhlí. Vysoký nebo nízký roštěnec, svíčková a další masa, dle aktuální nabídky. Kromě steaků vám na grilu také připraví slávky, krevety, ryby, chobotnici nebo kuře. V letních měsících si speciality z grilu můžete vychutnat také na příjemné letní terase.

Restaurace Pohostinec Monarch
Praha 1, Na Perštýně 15, Tel: 703 182 801

Bohatý výběr vyzrálých amerických steakových mas převážně z plemene Black Angus vám nabídnou v Pohostinci Monarch Na Perštýně. Steaky zde připravují na grilech na dřevěné uhlí a pokud nevíte, který ze steaků si vybrat, mají v nabídce také degustační sety steaků pro 2 nebo 4 osoby.

Restaurace Midtown Grill
Praha 1, V Celnici 8, hotel Marriott , Tel: 222 881 212

Restaurace Midtown Grill v hotelu Marriott nabízí množství grilovaných mas hovězího masa plemene Black Angus z americké farmy. Můžete ochutnat grilované steaky ze svíčkové, T-bone steak, strip steak nebo šéfkuchařovu specialitu- pečený vysoký roštěnec s kostí.

Restaurace La Boca
Praha 1, Truhlářská 10, Tel: 222 312 073

Argentinská restaurace La Boca nabízí pestrý výběr steaků z argentinského hovězího masa. Ochutnejte například vysoký roštěnec s foie gras nebo rump steak
s katalánskými brambory. Naviz z grilu můžete ochutnat rybu, kuřecí nebo vepřové steaky. V létě podnik disponuje příjemnou zahrádkou a letním grilem. Solidní nabídka převážně argentinských vín za rozumné ceny.

Restaurace Kobe
Praha 1, Václavské náměstí 11, Tel: 224 267 248

Restaurace Kobe nabízí hovězí steaky ze svíčkové, nízkého nebo vysokého roštěnce
a kýty z plemene Aberdeen Angus z Jižní Ameriky a také prorostlé a jemné steaky Kobe z kříženého japonského skotu Wagyu, které je uznávané jako nejkvalitnější hovězí na světě. Z jedinečného Kobe masa ochutnáte také carpaccio nebo Kobe burger s Foie gras. Víkendové večery zde zpravidla doplňuje živá hudba.

Steaky v Beef Baru

Hovězí steak v restauraci La Casa Argentina

Grilované maso v restauraci Ambiente Brasileiro

Otevřený gril v La Gare

Steak v restauraci Midtown Grill

Steaky v Kantýně

Steaky v Pohostinci Monarch

© 2008-2020 Restaurant-Guide
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autora a vlastníka stránek

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz